EU projekt “Baltic Masks”

Baltimaades asuvad tootmisliinid ning FFP2 maskid, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ning omandanud EN149: 2001 + A1: 2009 ja PPE (isikukaitsevahendid) teavitatud asutuse 1463 CE sertifikaadi.

Kaitsemaskid on oluliseks abiks viiruste peatamisel, sest need takistavad õhus lendlevate osakeste liikumist ning aitavad nii ennast kui ka teisi kaitsta haiguslikke piiskade eest. Samas aitavad need meeles pidada, et me nägu või silmi ei puudutaks. Hoiame üksteist desinfitseerides käsi ja kandes maske.

Kaitsemaskid
Desinfitseermisvahendid
Kehatemperatuuri tuvastamise terminal
Vaata meie uusimat lahendust
Presentatsioon
Küsi pakkumist

ThermoMatic

Automaatne käte desinfitseerimisjaam
Murevaba ja hooldusvaba

ThermoMatic on uuenduslik lahendus, mis tagab kvaliteetse kogemuse avalikes kohtades käte desinfitseerimiseks. 10-liitrise mahutiga automaatne käte desinfitseerimisvahendi dosaator ja kaugjuhtimisega platvorm tagab, et te ei pea seda sageli uuesti täitma ja vedelik ei saa kunagi otsa – see säästab teie personali- ja materjalikulusid. ThermoMatic teenindab suuremahulisi tarbijakohti ja edendab vastutust ilusa välimuse ja minimalistliku disainiga. Võimalusega paigutada masinale oma kaubamärk, tagate positiivse kaubamärgi maine. Kujundatud Soomes ja toodetud Eestis. Pakume sobivat käte desinfitseerimisvahendit 5-liitristes kanistrites või täisteenust

Vaata lähemalt
Küsi pakkumist