DEEPBLUE ANTIGEENI KIIRTEST (ninakaapetest) ISE TESTIMISEKS

2.40

COVID-19 (SARS-CoV-2) antigeeni kiirtestikomplekt (kolloidne kuld)

Kirjeldus

Tootetutvustus, kiirtesti otstarve 

Deepblue kiirtest on mõeldud SARS-CoV-2 antigeeni tuvastamiseks ninakaape proovist. Kiirtest on mõeldud isiklikuks kasutamiseks ilma professionaalse koolituseta inimesele, selleks, et tuvastada nakatumist uue koroonaviirusega. Käesolev kiirtest tuvastab nii sümptomaatilisi kui asümptomaatilisi infektsioone.

Tundlikkus 96,4%, spetsiifilisus 99,8%, täpsus 99,04%

Palun tutvuge järgneval lingil Suurbritannia riikliku süstemaatilise hindamisaruandega, mis sisaldab üksikasjalikku ülevaadet Oxfordi ülikooli poolt läbi viidud uuringust. Testiti 132 kaubamärki ja ainult 4 kiirtestide tootjat on läbinud kogu 3B faasi valideerimise, sealhulgas Anhui Deepblue Medical.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.01.13.21249563v1.full

Tööpõhimõte

Kiirtestikomplekt kasutab SARS-CoV-2 N valgu tuvastamiseks topeltantikeha kihilist (sandwich) meetodit. Kui proov sisaldab koroonaviiruse antigeeni, siis ilmuvad testkassetile nii tuvastusjoon (T) kui ka kontrolljoon (C) ning tulemus on positiivne. Kui proov ei sisalda koroonaviiruse antigeeni või koronaviiruse antigeeni ei tuvastata, siis tuvastusjoont (T) ei ilmu, tekib ainult kontrolljoon (C).

Kasutusjuhised

Enne testi sooritamist peavad kõik reagendid ja proovid olema toatemperatuuril (15 ~ 30 ℃). Lisage 2 tilka uuritavat proovi testseadme kogumisavasse. Tõlgendage tulemusi 15 minuti pärast. Tulemused ei ole enam usaldusväärsed kui möödunud on üle 30 minuti. Kasutusjuhendi video vaatamiseks skanneerige karbil asuvat QR koodi.

Ettevaatusabinõud

Enne testikomplekti kasutamist lugege tähelepanelikult pakendi juhiseid ja järgige reaktsiooniaega. Kui te ei soorita testi nõuetekohaselt, tekivad ebatäpsed tulemused.

Pakendi sisu

Deepblue kiirtestikomplekt 1tk.

Tootja

ANHUI DEEPBLUE MEDICAL TECHNOLOGY CO., LTD., Hiina.

Go to Top